Projeni Biyotasarım Merkezi'nde hayata geçirmeye hazır mısın ? Hastanelerden gelen tıbbi problemlerden biriyle daha karşı karşıyayız. Acıbadem Üniversitesi Biyotasarım Merkezi Koordinatör ekibi olarak düzenleyeceğimiz bu hekatonda multidisipliner gruplarla birlikte bu sorunlardan birine çözüm bulmayı hedefliyoruz. Etkinlik sonucunda seçilecek 5er kişilik 2 grup ile birlikte Temmuz ayı boyunca hastaneler gezecek ve farklı 2 problemimize çözümler arayacak, 10 kişiyi bu çözümleri prototiplendirip gerçekleştirmek üzere Biyotasarım merkezinde ağırlayacağız. Etkinlik tarihi: 7 Temmuz Cumartesi Etkinlik yeri: Acıbadem Üniversitesi Biyotasarım Merkezi Etkinlik sonucunda bütün katılımcılara koordinatör ekibimiz tarafınca imzalanmış YOUR GATEWAY TO HEALTHCARE INNOVATION etkinliği katılım sertifikası verilecektir. * Etkinliğimiz CV elemelidir. * Başvurular için: https://lnkd.in/eKxhaFH * İletişim ve sorularınız için: acu.biodesign.co@gmail.com veya 05069282658

 

İSTANBUL BİYOTASARIM MERKEZİ
16 HAZİRAN 2017 SAAT 10.00 - 17.00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ - A 307

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın Kümelenme Destek Programı kapsamında, Acıbadem Üniversitesi’nin de kurucuları arasında yer aldığı İstanbul Sağlık Endüstrisi Kümelenmesi (İSEK) Projesi 13,4 milyon bütçe ile 5 yıl boyunca desteklenmeye hak kazandı. Acıbadem Üniversitesi’nin Biyo-girişimcilik ve İnovasyon Programı iş paketinin yürütücüsü, Teknopark İstanbul’un da koordinatörü olduğu projenin imza töreni 3 Mayıs 2017’de Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün katılımı ile gerçekleştirildi. İmza töreninde Acıbadem Üniversitesi’ni temsilen Prof. Dr. Tanıl Kocagöz ve Prof. Dr. Ata Akın yer aldı. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın desteğiyle, sağlık teknolojileri ve yaşam bilimlerinin gelişmesine katkı sağlanacak ve sağlık sektörünün güçlenmesine destek verilecek projeye Acıbadem Üniversitesi de Kuluçka Merkezi, Biyotasarım Merkezi ve AR-GE laboratuvarları ile destek verecektir.


 

Bio-design is combining medicine and technology together. Our goal is to produce and strengthen innovative ideas and help develop high-technology products. On the event today, the attendees will conduct a workshop which aims for a digital transformation in medicine.

Date: 11.05.2017

Venue: : Pullman Hotel. Yenibosna Merkez Mahallesi, 1 Asena Sok No:15 Bahçelievler 34295 ISTANBUL

For Further Information :

Merve ERDOĞAN E-mail: merve.erdogan@acibadem.edu.tr      Tel: 0216 500 44 76 

Duygu TEKİN E-mail: duygu.tekin@acibadem.edu.tr       Tel: 0216 500 44 75