İSTANBUL BİYOTASARIM MERKEZİ

Yorumlar

 • 1

  Şebnem Çakın & ..., 15-06-2017 11:37:00

  ACÜ Kuluçka merkezinin biyotarasım etkinliğinde Y kuşağının projelerimizi hedef alan şaşırtıcı keskinlikteki fikirleri ile karşılaştık. Hayal güçlerini de kulanarak problemlere teknolojik yaklaşımlarla çözüm yaratmaya çalıştılar. Bireysel farklılıklarını işbirliği yaparak ekip ruhunun gücü haline getirdiler. Geleceğin düşünce yapısını ve hızlı değişimi bize hissettirdiler. Keyif alınan, güzel bir günü paylaştık. Kuluçka merkezi yönetimine ve gençlerimize teşekkür ediyoruz.

 • 1

  Canan Çelik, 15-06-2017 11:39:00

  Biyomedikal Mühendisliği 4. sınıf öğrencisi olarak, kendi branşımla karşılaşabileceğim bir problemi çözmek hiç bu kadar zevkli olmayacak sanırım. Problemi çözerken yaratıcılık ve işlevselliğin beraberce yürütülmesi gerektiği, çevreye karşı duyarlı olunmanın önemi eğitimle verilirken; a'dan z'ye neler yapılacağına yönelik, nasıl sorular sorulması gerektiğini kavramamıza ve zamanla baş etmemize de olanak sağlayan 'Biyotasarım Çalıştayı', takım ruhumuzu da ön plana çıkardı. Bu keyifli iki gün için tüm çalıştay ekibine teşekkürler...

 • 1

  Ege Büke, 15-06-2017 11:41:19

  Biyoteknoloji çalıştayı bulunduğum en interaktif etkinliklerden biriydi. 2 gün boyunca programla iç içeydik ve her aşamada dinamik bir programdı. Dinamikliğinin yanı sıra sadece biyomedikal sektöründekileri değil bütün departmanları ve sektörleri kapsayan bir etkinlikti. Bir işletme öğrencisi olarak gelmeden önce acaba anlayabilecek miyim konuşmaları çok mu teknik içerikli olacak şeklinde tereddütlerim vardı ancak tamamiyle çalıştayın içerisindeydim ve her aşamada kendime çok şey kattığımı düşünüyorum.

Kendi yorumunuzu giriniz.